Связаться с нами WhatsApp Mail Phone
Używamy plików cookie. Dzięki temu możemy analizować sposób, w jaki odwiedzający wchodzą w interakcję ze stroną internetową, dzięki czemu jest ona lepsza. Kontynuując korzystanie ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.
OK

Ballerina baby

Varvikas
MG2055e
✅ UNIKALNE TEMATY: Zestawy do samodzielnego malowania Varvikas dla dorosłych i dzieci oferują WYJĄTKOWE motywy i sceny. Zrelaksujesz się po ciężkim dniu, tworząc swoje arcydzieło.
✅ UKŁAD PROJEKTANTA: Ręcznie wykonane kontury bez małych odstępów i cyfr sprawiają, że malowanie jest bezstresowe i przyjemne. Zestawy do malowania po numerach Varvikas dla dorosłych możesz wykonać samodzielnie lub w ramach projektu rodzinnego.
✅ ŻYWE, JASNE KOLORY: Farby z naszych zestawów do malowania po numerach dla dorosłych z ramkami zakryją cyfry w całości, a pakowanie próżniowe zapobiega ich wysychaniu. W przeciwieństwie do zestawów do malowania olejnego nie jest wymagane mieszanie.
✅ PŁÓTNO DOCIŚNIĘTE W BĘBEN: Każdy zestaw do malowania dla początkujących dla dorosłych zawiera bawełniane płótno z wstępnie wydrukowanymi konturami kolorów. Profesjonalnie naciągnięte, oprawione płótno nie zwisa ani nie poluzowuje się, dzięki czemu każdy obraz będzie wyglądał profesjonalnie.
✅ WYJĄTKOWY PREZENT: W zestawie płótno z malowaniem po numerze dla dorosłych w ramce, wszystkie materiały eksploatacyjne i instrukcje. Zamów nasz zestaw do malowania numerów TERAZ, aby rozjaśnić swoje codzienne życie!

Varvikas DIY painting kits come in GIFT BOXES and include:
✅ An expertly stretched natural cotton canvas;
✅ Safe acrylic paints of the right consistency and intensity, so the result is compelling and professional;
✅ An Easy-To-Follow Manual in 15 languages, a QR code with video instruction, and a COLORFUL and black-and-white CHECKLIST, all so you can complete the project even with no prior painting experience or skills;
✅ A wooden subframe that anchors your canvass and adds elegance to your painting;
✅ Three nylon brushes with sturdy wooden handles;
✅ Acrylic lacquer;
✅ A wall mounting.

BUY ONLINE BUY IN STORE
https://varvikas.shop/products/04944274-fa2f-11e9-0a80-0334000754e4
https://kaup24.ee/ru/dlya-detey-i-mladentsev/detyam-ot-3-let/kartiny-po-nomeram/zhivopis-po-nomeram-mazoji-balerina-40x50-sm?id=4571897&feat=search&keyword=mg2055e
https://pigu.lt/lt/vaikams-ir-kudikiams/zaislai-vaikams-nuo-3-metu/tapyba-pagal-skaicius/tapyba-pagal-skaicius-tm-Varvikas-mazoji-balerina?id=36171773&feat=search&keyword=mg2055e
https://220.lv/lv/rotallietas-un-preces-berniem/rotallietas-un-speles-no-3-gadiem/gleznas-pec-numuriem/gleznieciba-pec-cipariem-tm-Varvikas-maza-balerina?id=8572081&feat=search&keyword=mg2055e
https://allegro.pl/oferta/14400224607
Paintings by number > OUTLET SALE"

Ograniczenia wiekowe: 28

Poziom trudności: 5

lwh: 500x400x25 mm