«Varvikas»

to międzynarodowa marka zestawów do hobby i rękodzieła

O Varvikas
O Varvikas

Opierając się na wartościach rodzinnych, tworzymy produkty dla Twojej przyjemności. Dajemy żywe wrażenia, pomagamy ludziom żyć lepiej, aby mogli odkryć wspaniały świat kreatywności i sztuki. Dziś Varvikas to nie tylko 7 kategorii produktów artystycznych, które przekształcają kreatywne ambicje każdej osoby w rzeczywistość. Teraz Varvikas to liczne sklepy marki w Europie i wiele partnerów hurtowych na całym świecie.

Własne zakłady produkcyjne i wysokiej jakości materiały sprawiają, że każdy produkt jest doskonały. Możesz zapoznać się z arcydziełami najpopularniejszych kolekcji na naszej stronie internetowej lub w sklepach marki Varvikas.

Realizujemy Twoje kreatywne ambicje

Historia firmy
Historia firmy

 • Rejestracja firmy w Tallinie, Estonii.
 • Malowanie po numerach, Diamentowa mozaika, Zestawy lalek projektantów i Roomboxy dodane do katalogu.
 • Rejestracja sklepu Amazon USA.

2019

 • Rozszerzenie magazynu.
 • Pierwsze udział Varvikas w międzynarodowej wystawie w Europie.
 • Partnerzy na całym świecie: Australia, Niemcy, Anglia, Rumunia, itp.

 • Otwarcie naszego pierwszego sklepu w Tallinie, Estonii.
 • Rejestracja sklepu Amazon EU.
 • Projekt rebrandingu znaku towarowego.

2020
2021

 • Nowe logo marki i pudełka z zestawami.
 • Wprowadzenie drewnianych puzzli do katalogu.
 • Otwarcie 12 sklepów w Estonii, Łotwie, Litwie i Finlandii.

 • Planowane - Otwarcie nowych sklepów w Polsce i Niemczech.

2022
2023 Planowane

Przeprowadziliśmy dużą rebranding marki, zaczynając od nowego logo na pudełkach po zaktualizowany format wysp handlowych w centrach handlowych.

Varvikas rebranding

1
Przed
Po

Główną ideą jest odejście od "dziecięcego" logo i pragnienie stać się bardziej zrozumiałą i łatwą do zapamiętania marką dla dorosłych

2
Przed
Po

Dziś Varvikas to międzynarodowa marka hobby i rękodzieła z własną produkcją. Z inspiracji rozwijamy naszą markę.

Inspirowani, tworzymy unikalny produkt. Produkt, który może Cię zaskoczyć.

Własna produkcja i wykorzystanie wysokiej jakości materiałów sprawiają, że każdy z naszych produktów jest doskonały. Nasze podejście do zapewnienia niezawodności jest integralną częścią pracy firmy. Dlatego wspieramy eko-trendy i stoimy na straży ekologii. Chcemy zmieniać życie na lepsze, pozostając najlepszym producentem artykułów dla hobbystów i kreatywnych.

Wybieramy tylko tych dostawców i producentów, którzy podzielają wartości firmy w zakresie ochrony środowiska i poszanowania zasobów naturalnych.

Produkcja przyjazna dla środowiska

Dożywotnia gwarancja

Jesteśmy producentem artykułów hobbystycznych i rzemieślniczych zapewniającym "dożywotnią gwarancję" na wszystkie produkty. Jesteśmy gotowi wymienić towar lub wysłać brakujące elementy każdemu klientowi detalicznemu niezależnie od daty zakupu.

Rozwijamy się i każdego dnia staramy się wypełniać świat nowymi odkryciami. Z tego powodu stworzyliśmy własne laboratorium ART, w którym entuzjastyczni artyści i projektanci opracowują nowe produkty. Dajemy wyjątkowe chwile kreatywności każdemu, pomagając wypełnić życie specjalnym znaczeniem tworzenia. W końcu, kiedy tworzysz coś całkowicie nowego i wyjątkowego, pojawia się pragnienie podzielenia się tym ze światem, z bliskimi, dając im kawałek swojej duszy.

Laboratorium artystyczne

Rozwijamy naszą firmę i chcemy, abyś rozwijał się razem z nami. Dlatego budujemy uczciwe i ekologiczne partnerstwa. Współpraca z nami to pierwszy krok do realizacji świeżych, oryginalnych pomysłów i bezbłędnej realizacji projektów biznesowych.

Dlatego Varvikas to dziś nie tylko 7 kategorii artykułów hobbystycznych i rzemieślniczych. To międzynarodowa marka ze sklepami w Europie i imponującym partnerstwem hurtowym.

Biznes z nami

Produkty